Kas mes?
Per septynerius darbo metus sukaupėme kone šimtametę patirtį dirbant su naujausia graviravimo technologija – graviravimo lazeriu. Aukščiausi reikalavimai sau per šį laiką atvedė mus ne tik į profesionalios paslaugos tiekėjo poziciją, mes tapome kruopščiai atrinktų aukščiausios kokybės produktų elektronine parduotuve su precizišku jų graviravimu.

Koks mūsų kelias?
Kaip ir kiekvienas verslas, pradžioje stojome kryžkelėn: rinktis lengvą, „greito vartojimo“ produktų ar laiko bei kantrybės reikalaujantį, įrodant mūsų pranašumus darbais kelią. Vidinės vertybės tapo mūsų vizitine kortele ir aiškiu tikslu: idealus darbas, kokybė skaičiuojama milimetrais ir produkcijos techninėmis savybėmis, unikalumas ir praktiškumas.

Kas yra graviravimas lazeriu?
Tai – medžiagos paviršinio sluoksnio pašalinimas, valdomas kompiuterio programa. Graviravimo proceso metu didelio galingumo lazerio spindulys pašalina paviršinį medžiagos sluoksnį ir graviruojamas plotas pakeičia spalvą. Graviravimo eiga yra valdoma specializuota lazerio programa, todėl suteikiama galimybė graviruoti labai tikslų bei skaitmeninį vaizdą. Graviūros spalva priklauso nuo medžiagos struktūros bei apdirbimo technologijų.

Paslaugos: graviravimas lazeriu ant metalinių, plastikinių ir odinių paviršių.

Turite klausimų? Mielai pakonsultuosime ir padėsime!
info@omggraver.lt arba +37067687778

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top